Fiskalny Terminal Płatniczy.

pospay

Pospay, to pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy od firmy Posnet, lidera w branży urządzeń fiskalnych. Urządzenie w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego. Pospay otwiera nową erę w branży fiskalnej, gdzie najważniejsze są zintegrowane rozwiązania,  możliwość pracy mobilnej i transakcje bezgotówkowe.

Na urządzenie składają się: aplikacja sprzedażowa i płatnicza, terminal płatniczy D220 oraz drukarka fiskalna z wyświetlaczem. Pospay został stworzony z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach współczesnego biznesu. Transmisja danych, za pomocą sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że Pospay może pracować w dowolnym miejscu, zaś wytrzymałe akumulatory zapewniają długą i wydajną pracę urządzenia bez potrzeby ładowania. Terminal płatniczy, będący elementem tego produktu, można również otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Teraz również dostępny w wersji ONLINE.

Strona produktowa: www.pospay.com.pl

Transakcje bezgotówkowe.

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay akceptuje płatności wszystkimi rodzajami kart: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi  oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Zintegrowane rozwiązania.

W naszej ofercie jest już Pospay – pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy od firmy Posnet. Pospay w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego. Na Pospay składają się: aplikacja sprzedażowa i płatnicza, terminal płatniczy D220 oraz drukarka fiskalna.

Pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego.

Mobilność/nieduże rozmiary.

Ergonomiczny Fiskalny Terminal Płatniczy firmy Posnet to znakomite narzędzie dla wszystkich tych, którzy pracują mobilnie i często poza biurem czy sklepem. Dla specjalistów pracujących u klienta, fizjoterapeutów, serwisantów czy dostawców. Transmisja danych, za pomocą sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że Pospay działa w dowolnym miejscu. Wytrzymałe akumulatory zapewniają długie funkcjonowanie urządzenia bez ładowania.

FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY POLECAMY:

POSPAY
DLA TWOJEGO BIZNESU.